KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235502

nr 1423 5502

Kina, Antik, Interiör med figurer, ej signerad. Olja på duk, 171x115 cm

Kondition: skadad duk

måndag 4 oktober 2021
kl 19:50:58